Js_DSC0891-Edit-Editem osobní trenér fitness. Se cvičením jsem začal v 16 letech, když jsem nastoupil na střední školu. Do fitka mě vzal poprvé můj kamarád, který měl již se cvičením nějaké zkušenosti. Ze začátku to pro mě nebylo jednoduché, ale brzy se dostavily první výsledky. To mě motivovalo a chtěl jsem se stále zlepšovat, až se pro mě fitness stalo životním stylem, bez kterého si nedokážu svůj život představit.

Chtěl jsem jít na sportovní školu, ale plány mi překazilo zranění kolene. Po následné rekonvalescenci jsem se rozhodl, že odcestuji do Německa, abych se naučil německy a poznal také trochu odlišný život. Působil jsem rok jako au pair v rodině, která vlastnila fitness centrum, kde se také pořádaly kurzy skupinových lekcí, spinningu atd. Byla to perfektní zkušenost po všech stránkách, hlavně po té jazykové a měl jsem možnost více poznat, jak to funguje ve fitness a vyzkoušet si plno nových věcí.

Po těchto zkušenostech jsem se rozhodl věnovat fitness profesionálně. Vrátil jsem se zpět do České republiky a absolvoval kurz instruktora druhé třídy v Norman's Academy v Praze. Poznal jsem spoustu nových lidí, dozvěděl se plno informací a začal se více zajímat o cvičení po zdravotní stránce.

Po získání trenérské licence jsem přijal nabídku na místo trenéra ve fitness centru ve Feuchtwangenu u rodiny, u které jsem dříve pracoval, a tak jsem odcestoval zpět do Německa. Absolvoval jsem zde různá školení a semináře, získal certifikát na instruktora spinningu. Pracoval jsem s klienty, vedl své vlastní kurzy a dále pracoval sám na sobě. Byla to dobrá praxe, při které jsem získal mnoho zkušeností a každý den se těšil do práce.

Po návratu do České republiky v roce 2016 jsem začal pracovat jako fitness trenér v Mladé Boleslavi. I nadále jsem se chtěl vzdělávat a absolvoval jsem další kurzy. Rozhodl jsem se, že chci dosáhnout nejvyššího možného vzdělání v tomto odvětví, a tak jsem v roce 2016 nastoupil na dvouleté studium na FTVS UK. V roce 2019 jsem studium úspěšně zakončil a stal se trenérem první třídy s mezinárodní působností.

Toto povolání mě naplňuje a především jsem spojil práci se svým koníčkem. Stále se učím novým věcem a pracuji na seberealizaci. Pokud máte zájem o mě jako o osobního trenéra, neváhejte mě kontaktovat a já Vám ukážu, jak zlepšit Váš životní styl. Budete se cítit spokojeně, vážit si sami sebe. Udělejte něco pro své zdraví a bud'te v dobré kondici po fyzické i psychické stránce.

Váš osobní trenér Tomáš

 

KVALIFIKACE A CERTIFIKÁTY

Licence 2. třídy
Kurz první pomoci
Asistovaný strečink
Schwinn
Závěsný posilovací systém
Chci osobního trenéra

Skvěle

Vážím si Vašeho zájmu. Vyplňte prosím všechna pole formuláře a odešlete žádost. Brzy se Vám ozvu.
Váš osobní trenér Tomáš

Kontakt

Tomáš Bango

Jana Palacha 1094
293 01 Mladá Boleslav

Česká republika

(+420) 608 937 924
treninkfitness@treninkfitness.cz

Další

IČO: 05074533

Vedený u Magistrátu města Mladá Boleslav

Nejsem plátce DPH.

Sociální sítě