Js_DSC0891-Edit-Editem osobní trenér fitness. Mezi mé koníčky patří především fitness, cyklistika, plavání, vaření atd. Se cvičením jsem začal v 16 letech, když jsem nastoupil na střední školu. Už dříve mi bylo doporučeno od lékaře, že bych měl začít cvičit, jelikož jsem rychle vyrostl a měl problémy se zády. V té době jsem to nebral až tak vážně a se cvičením jsem to nepřeháněl.

Na střední škole jsem se seznámíl s jedním klukem, který už nějaký čas cvičil a vzal mě s sebou do posilovny. Zpočátku to pro mě bylo utrpení. Chodili jsme třikrát týdně a postupně jsem se učil jak cvičit co nejlépe technicky. Od začátku mi všichni říkali, abych dodržoval stravu, ale já jedl normálně, takže nějaké ovesné vločky, tvarohy a podobné věci pro mě byly za trest.

Asi po 2-3 měsících to na mně začalo být znát, celkově jsem zmohutněl a přibral. Fungovalo to, lidé si toho začali všímat, říkali mi, že jsem přibral, zlepšil držení těla a že mi to prospívá. To mě motivovalo natolik, že jsem se začal více zajímat o fitness (četl různé články, časopisy i odborné publikace) a začal jsem více dodržovat stravu.

Když jsem tohle všechno spojil dohromady, tak se začaly projevovat ještě další výsledky. Už jsem byl schopen cvičit samostatně a celkově rozhodovat o tom, co je pro mě nejvhodnější. Celý trénink a stravu jsem si začal řídit sám.

Stále jsem se zlepšoval, zkoušel různé tréninkové metody a výsledky se stále dostavovaly, až jsem se dostal na 90 kg po nějakých pěti letech. Měl jsem celkem hodně svalové hmoty, ale zároveň dost tuku. S tím bylo potřeba samozřejmě něco udělat, tak jsem nasadil rýsovací jídelníček a trénink. Celkově jsem to zkvalitnil a působilo to lepším dojmem. Fitness se pro mě stalo životním stylem, bez kterého si nedokážu svůj život představit. Mým novým snem bylo jít na sportovní školu, ale nestalo se tak ze zdravotních důvodů. Zranil jsem si koleno a byl jsem nucen nějaký čas zůstat doma, jelikož jsem s tím měl stále problémy. Po určité době jsem se rozhodl, že odcestuji do Německa, abych se naučil německy a poznal také trochu odlišný život. Působil jsem rok jako au pair v rodině, která měla své vlastní fitness centrum, kde se pořádaly kurzy spinnigu, zumby atd. Byla to perfektní zkušenost po všech stránkách, hlavně po té jazykové a měl jsem možnost více poznat jak to funguje ve fitness a vyzkoušet si plno nových věcí.

Do té doby jsem ale stále nevěděl čemu se do _DSC0916-Editbudoucna věnovat, takže jsem to začal více řesit a nakonec zvítězilo fitness. Teď už vím, že to byla správná volba. Když jsem se po roce vrátil, tak jsem nastoupil do Norman´s Academy v Praze a absolvoval kurz na trenéra druhé třídy a seminář asistovaného strečinku. Poznal jsem spoustu nových lidí, dozvěděl se plno informací a začal se více zajímat o cvičeni po zdravotní stránce.

Po získání trenérské licence jsem se rozhodl znovu odcestovat do Německa. Přijal jsem nabídku ve fitness centru u rodiny, ve které jsem před časem žil. Zde jsem absolvoval různá školení, semináře a získal certifikát na instruktora spinningu. Pracoval jsem s klienty, vedl své vlastní kurzy a dále pracoval sám na sobě. Byla to dobrá praxe, při které jsem získal mnoho zkušeností a každý den se těšil do práce.

Momentálně jsem zase v České republice, pracuji ve fitness centru a působím jako osobní trenér.

Od října nastupuji na Karlovu univerzitu, kde budu studovat trenéra kulturistiky a fitness první třídy, což je to největší ocenění, které můžete v tomto oboru získat.

Toto povolání mě naplňuje a především jsem spojil práci se svým koníčkem. Stále se učím novým věcem a pracuji na seberealizaci. Pokud máte zájem o mě jako o osobního trenéra, neváhejte mě kontaktovat a já Vám ukážu, jak zlepšit Váš životní styl. Budete se cítit spokojeně, vážit si sami sebe. Udělejte něco pro své zdraví a bud'te v dobré kondici po fyzické i psychické stránce.

Váš osobní trenér Tomáš

 

KVALIFIKACE A CERTIFIKÁTY

Licence 2. třídy
Kurz první pomoci
Asistovaný strečink
Schwinn
Závěsný posilovací systém
Chci osobního trenéra

Skvěle

Vážím si Vašeho zájmu. Vyplňte prosím všechna pole formuláře a odešlete žádost. Brzy se Vám ozvu.
Váš osobní trenér Tomáš

Kontakt

Tomáš Bango

Jana Palacha 1094
293 01 Mladá Boleslav

Česká republika

(+420) 608 937 924
treninkfitness@treninkfitness.cz

Další

IČO: 05074533

Vedený u Magistrátu města Mladá Boleslav

Nejsem plátce DPH.

Sociální sítě