Proč cvičit s osobním trenérem?

V současné době se cvičení ve fitness centrech stalo velmi oblíbenou aktivitou a získává stále na popularitě. Hodně lidí cvičí špatně, nemají správnou techniku cvičení, dýchání není taktéž správné a mohou si přivodit spoustu zdravotních problémů. Samotný trénink jako takový Vám ale může přinést hodně výhod pro Vaše tělo, ale také zdraví, ať už zvýšení fyzické kondice, úbytek tělesné hmotnosti a odstranění či zmírnění problémů pohybového aparátu. K tomu je tady již zmiňovaný osobní trenér. Mnoho lidí si myslí, že všechno znají, jelikož mají přečtené nějaké knihy nebo články z internetu, ale těžší je tyto věci aplikovat v praxi. Osobní trenér by měl mít znalosti teoretické, ale i praktické. Pomůže Vám se správnou technikou cviků, optimální regenerací, zdravou stravou, naučí Vás správně dýchat a samozřejmě sestaví tréninkový plán dle individuálních potřeb klienta. Před začátkem každého tréninku by měla proběhnout konzultace, kde si společně projdete vše potřebné jako např. stravovací návyky, zdravotní stav, cíle. Dále se provádí diagnostika, kde se odhalí Vaše svalové dysbalance a držení těla a dále se pracuje na jejich odstranění či zmírnění a může následovat sestavení tréninkového plánu a trénink samotný.

Hodně lidí namítá, že cvičení s osobním trenérem je nákladné, s čímž se dá souhlasit, ale trenér musí taktéž zaplatit za své vzdělání, vynaložený čas a musí se stále zdokonalovat a absolvovat různá školení a semináře, což také něco stojí. Ale myslím si, že se vyplatí si připlatit za své zdraví, než cvičit sám špatně a bez výsledků.

Trenér se stane Vašim přítelem, rádcem, bude Vás motivovat a podrží Vás ve slabé chvilce.

Tomáš Bango
Tomáš je osobní trenér fitness. Nabízí služby Osobní trénink, Asistovaný strečink, Kruhový trénink, Tréninkový plán, Výživový plán a také dárkové poukazy pro jednotlivé fitness služby a permanentky.
Komentáře
 • Osobní trénink s Tomášem

  Pokud máte zájem o cvičení se mnou neváhejte mě kontaktovat.

 • Nejnovější příspěvky
 • Odebírat NEWSLETTER

  Pokud chcete odebírat mé články z blogu přihlaste se prosím k odběru.

 • Nejnovější komentáře
  • Rubriky
  • Služby